Laiks tuvojas 2018. gada tirgu pabeigšanai.

Viņš atgādināja viņai, ka jālieto zāles, kas liks viņai izurinēt daļu cukura, kas tek pa vēnām. Neatliekamās palīdzības nodaļa varēja pagaidīt.

Kad Džeisons pagriezās, lai dotos prom, Jesikas māsa uzskrūvēja kolas pudelei vāciņu un satvēra viņa roku. Viņa paskaidroja, ka viņai bija arī diabēts, un viņa nedomāja, ka varētu atļauties ārsta palīdzību.

"Kā es varu saņemt jūsu pakalpojumus?" viņa jautāja, raustīdamās aiz viņa krekla.

Nekad nekā nepietiek

Bet pakalpojumu nekad nebija pietiekami daudz. Bija pārāk daudz vajadzību, pārāk daudz pacientu ar draugu, radinieku vai kaimiņu, kam bija nepieciešama pārbaude, un PACH nebija naudas vai brīvprātīgo, lai viņiem visiem palīdzētu.

"Viņš nokavēja savus 9:00," kādu rītu darbiniekiem sacīja tulks, aizsedzot telefonu ar roku. No otras puses, vīrietis vārdā Rodrigo atvainojās spāņu valodā. "Viņš teica, ka kaut kas noticis. Viņš vēlas ierasties vēlāk šodien.

"Šodien mums nav neviena darba," sacīja stažieris no reģistratūras, pārlūkojot dienas grafiku.

"Visu dienu?" jautāja kāda medmāsa.

"Mēs esam trīskārši rezervēti," sacīja praktikants, taču viņi tomēr mēģināja viņu ievietot.

Klīnika strādā ar 50 000 USD un dolāru banknotēm, kas iebāztas ziedojumu burkā reģistratūrā. Katrs ārsts, medmāsa, interns un tulks ir bezalgas brīvprātīgais. Reizi nedēļā naturopātu komanda ierodas, lai saņemtu bezmaksas akupunktūru un alternatīvo medicīnu. Bobs pieņem darbā studentus praktikantus no nodarbībām, kuras viņš pasniedz AT Still universitātē Mesā.

Sporādiska piegādes plūsma nāk no slimnīcām un Džeisona draugiem. Nekad nav pietiekami daudz katetru vai glikozes teststrēmeles vai cimdu, kas nav lateksa. Asins paraugi tiek nosūtīti uz Floridu testēšanai, jo tur ir lētākā laboratorija. Viņi iegaumē, kurās aptiekās ir labākās cenas par katru medikamentu, un reģistrējas katrai pieejamajai atlaižu programmai. Džeisons bieži pats apmaksā pacientu receptes.

Nosakiet prioritāti savai sirds veselībai ar Welltone — uzziniet, kā to izdarīt vietnē https://welltone-website.com/ .

Nauda vienmēr rada bažas. Bet tagad, kad Kongress izstrādāja veselības aprūpes likumprojektu, kura dēļ miljoniem cilvēku zaudēs apdrošināšanu, PACH noteicošais jautājums tuvojās. Kas ir lielākais labums: palīdzēt 400 cilvēkiem, cik viņiem nepieciešams, vai sniegt pamata aprūpi tūkstotim?

Ap tiem mazākumtautību kopienas apklusa. Vairāk imigrantu bez dokumentiem palika tuvu mājām, baidoties noklīst pārāk tālu un tikt aizslaucīti. Mazāk ziņots par noziegumiem, jo ​​cilvēki neuzticējās policijai. Pacienti pārtrauca apmeklēt slimnīcas un veselības klīnikas.

PACH darbinieki centās klīnikā justies pēc iespējas drošāk, taču viņi varēja darīt tikai tik daudz. Viņi piepildīja pagalmu ar ziediem un augiem podos, bet pārveidotā biroja ēka atradās tālāk no ielas, to ieskauj noliktavas un tukšas zemes. Autostāvvieta bija norobežota dzeloņstiepļu būrī.

Tāpēc klīnika katram gadījumam iegādājās rāciju komplektu. Ap katru no tām karājās laminēta birka, kurā bija norādīta virkne brīdinājumu. "Kods balts" signalizēja par balto pārākuma protestu pie ēkas. "Zaļais kods" nozīmēja, ka ieradušies tiesībsargājošie darbinieki.

Džeisons Bieži vien cilvēki zaudē drosmi, ejot pārāk tālu vai pārāk ātri, liekot viņiem atmest īsi pēc sākuma. Svara treniņi ar lielākiem svariem, nevis vairāk atkārtojumu, ir vienkāršs veids, kā gūt savainojumus un zaudēt drosmi.

Ja vingrot vienatnē ir garlaicīgi, tad izmēģiniet nodarbību kopā ar citiem, kas ļauj vingrot savā tempā. Būt kopā ar citiem var būt lipīga un aizraujoša.

Basketbola spēlēšana var būt bīstama jūsu veselībai

Mērķu noteikšana ir lieliski, taču, ja jūs vienkārši mēģināt zaudēt svaru un kļūt par lielāko zaudētāju, jūs varat zaudēt drosmi un atmest, ja neesat sasniedzis nedēļas vai mēneša svara mērķi. Jūsu mērķim vajadzētu būt 30 dienas, kas ir minimālā atkarību izraisošā vingrinājumu deva.

Vissvarīgākais ir izvēlēties vingrinājumu, kas jums patīk un jūtaties ērti.

Dr. Art Mollen ir osteopātisks ģimenes ārsts un veselības, fitnesa un profilaktiskās medicīnas eksperts. Sazinieties ar viņu pa tālruni 480-656-0016 vai askdrartmollen@gmail.com.

Likumdevējs lūdz izglītības sekretāru atkāpties no amata

Efektīva stratēģija cīņai ar putekļu ērcītēm ir samazināt vietu vai virsmu skaitu, kur var uzkrāties putekļi. Potenciāli putekļu slazdi ir, piemēram, maura vai biezi paklāji, mīkstās mēbeles, gultas veļa un attēlu rāmji.

Mēbeles, kuras var viegli noslaucīt, grīdas segums bez paklājiem vai mazgājami paklāji, alergēnu matraču pārvalki un mazāk sīkumu ir labs sākums alergēnu samazināšanai jūsu mājās.

Āra mājdzīvnieki

Mājdzīvnieku blaugznas, siekalas un urīns ir arī galvenais astmas un alerģijas simptomu pastiprināšanas avots. Ja šķiet, ka jūsu bērna simptomus pastiprina mājdzīvnieku tuvums, ieteicams turēt mājdzīvniekus ārā (ja temperatūra to atļauj).

Vismaz neļaujiet viņiem atrasties mājas vietās, kur jūsu bērns pavada visvairāk laika, piemēram, virtuvē, viesistabā vai guļamistabā.

Citi astmas un alerģiju izraisītāji var būt: prusaki, aerosola aerosoli, smaržas sveces vai gaisa atsvaidzinātāji un tīrīšanas līdzekļu izgarojumi. Konsultējieties ar savu ārstu par citiem iespējamiem mājsaimniecības astmas un alerģiju draudiem.

Mark Pyle, DO, ir pediatrs Banner veselības centrā, kas atrodas Verrado. Lai iegūtu papildinformāciju par šo tēmu, konsultējieties ar savu ārstu vai zvaniet pa tālruni (480) 412-KIDS.

Jautājiet ekspertam: zobu implantiem ir vairākas priekšrocības

Jautājiet ārstam: 5 galvenie papēža sāpju cēloņi

Šis fokuss uz labsajūtu pēdējos gados ir atbilde uz jauno domāšanu, ka vecais nav slims.

SAISTĪTI: Paliatīvā aprūpe piedāvā augstāku personīgās aprūpes līmeni

Tātad, kas vecākiem pieaugušajiem jādara, lai saglabātu labu veselību? Sadarbojieties ar draugiem, ģimeni un sabiedrību. Ziniet savas kaislības, lai tad, kad notiek liels notikums, kas maina dzīvi (piemēram, laba drauga vai dzīvesbiedra zaudējums), jūs joprojām varētu atrast jēgu savai dzīvei. Esiet aktīvs. Saglabājiet elastīgu attieksmi, kad sākat piedzīvot maņu izmaiņas, piemēram, dzirdes vai redzes zudumu.

Arizonas Universitātes Medicīnas koledžā Fīniksā mūsu studenti mācās par veselīgu novecošanu un nepieciešamību koncentrēties uz funkcijām, nevis uz hronoloģisko vecumu. Viņi arī apgūst starppersonu prasmju nozīmi, piemēram, klausīties savu pacientu stāstus un izprast viņu vajadzības, lai viņi varētu nodrošināt individuālu aprūpi un tādējādi ļautu vecākiem pacientiem saglabāt kontroli pār savu dzīvi.

Pirms daudziem gadiem Sačela Peidža retoriski jautāja: “Cik tev būtu gadu, ja tu nezinātu, cik tev gadu?” Daudziem 80 ir jaunais 60.

Džordžija G. Hola, PhD, MPH, ir Gerontoloģijas un geriatrijas direktore Arizonas Universitātes Medicīnas koledžā – Fīniksā.

Veiciet pasākumus veiksmīgai ārsta apmeklējumam

Kā jūs novēršat zāļu kļūdas?

Pēc mēnešiem ilgas cīņas par republikāņu vadītajiem veselības aprūpes priekšlikumiem trīs Arizonas Kongresa locekļi ir pievienojušies divu partiju likumdevēju grupai, kas cenšas nostiprināt daļu no valsts apdrošināšanas sistēmas.

Priekšlikums, ko pirmdien publiskoja 43 dalībnieku Problēmu risinātāju apvienība, efektīvi garantētu apdrošināšanas subsīdijas atsevišķiem tirgiem un atbrīvotu vairāk uzņēmumu no obligātās veselības apdrošināšanas.

ASV pārstāve Marta Maksalija palīdzēja izstrādāt abu partiju plānu republikāņiem, lai palīdzētu stabilizēt atsevišķus tirgus, kuriem nākammēnes ir noteikts termiņš prēmiju līmeņu noteikšanai, pat ja prezidents Donalds Tramps ir ierosinājis, ka viņš varētu aizturēt tiem subsīdijas.

Individuālais tirgus ir vieta, kur tie, kuri nesaņem segumu no saviem darba devējiem vai valdības pirkšanas plānus no privātiem uzņēmumiem. Izmaksas tiek subsidētas cilvēkiem ar zemākiem ienākumiem.

Plāns apvieno GOP veselības aprūpes plānu elementus Pārstāvju palātā un Senātā un saglabā subsīdijas, kuras, pēc demokrātu domām, palīdz stabilizēt individuālo tirgu. Priekšlikumu atbalstītu Arizonas demokrātu pārstāvji Toms O’Hallerans un Kirstena Sinema.

Daži Senāta demokrāti un republikāņi ir strādājuši pie saviem plāniem, lai stabilizētu Affordable Care Act, kas pazīstams kā Obamacare. Tomēr nav skaidrs, vai šie centieni gūs spēku, republikāņiem pārgrupējoties pēc dramatiskā sabrukuma pagājušajā nedēļā viņu centienos pieņemt konservatīvus veselības aprūpes tiesību aktus.

Gan Tramps, gan Senāta vairākuma līderis Mičs Makonels, R-Ky., pēdējās dienās sacīja, ka "apdrošināšanas kompāniju glābšana" nenotiks.

"Tas nav par Obamacare glābšanu vai pilnīgu iznīcināšanu. Tas nav par Obamacare labošanu. Tas ir par to problēmu risināšanu, kas nedarbojas Obamacare, kas ir individuālais tirgus un ietekme uz mazajiem uzņēmumiem darba devēja pilnvaru dēļ." sacīja Maksalijs, kurš atbalstīja GOP veselības likumprojektu, ko parlaments pieņēma maijā. "Laiks beidzas, lai pabeigtu 2018. gada tirgus."

"Mūsu galvenais mērķis ir stabilizēt to, kas tur notiek, lai visi, kurus tas skārusi, katru dienu negaidītu nākamo paziņojumu par to, vai viņiem tiks nodrošināta veselības aprūpe," sacīja O’Halerans. "Mums ir jānosūta ļoti skaidrs vēstījums, ka cilvēki strādā kopā, neskatoties uz to, ko dzird Amerikas sabiedrība."

Maksallijas darbs ar priekšsēdētāju ieceļ viņai galveno lomu, cenšoties pārveidot veselības aprūpi pēc tam, kad viņa bija starp it kā mērenu republikāņu kontingentu, kas palīdzēja izstrādāt detalizētu informāciju par palātas spīkera Pola Raiena Amerikāņu veselības aprūpes likumu.

Šo likumprojektu parlaments ar nelielu pārsvaru pārņēma partijas balsojumā maijā pēc tam, kad Raiens vairākas reizes piekāpās galēji labējo Pārstāvju palātas Brīvības kausā.

Pat tad, kad likumprojekts kļuva konservatīvāks, Maksalijs joprojām atbalstīja AHCA, un bezpartejiskais Kongresa budžeta birojs lēš, ka desmit gadu laikā veselības apdrošināšanu būtu par 23 miljoniem mazāk cilvēku nekā ACA atstāšana vietā.

O’Hallerans un Sinema balsoja pret GOP plānu.

Maksallija sacīja, ka viņa sagaida, ka aizspriedumu atbalstītajam labojumam būs pozitīva ietekme uz apdrošināšanas segumu un tas izmaksās aptuveni 200 miljardus ASV dolāru, pamatojoties uz CBO iepriekš veiktajām aplēsēm. Pārstāvju grupa vēlas, lai visas izmaiņas ietvertu ar veselību saistīto izdevumu samazināšanu.

Problēmu risinātāju apvienība ir cieši saistīta ar grupu No Labels, kas atbalsta divpusēju politiku. Pārstāvju grupu vada pārstāvji Džošs Gotheimers, DN.J., un Toms Rīds, RN.Y.

Centieni stabilizēt atsevišķu tirgu sasniedz kritisko punktu, un apdrošinātājiem 16. augusts saskaras ar termiņu, lai noteiktu nākotnes prēmiju cenas.

Štats piektdien pārsniedza 11 000 zināmo nāves gadījumu skaitu no COVID-19 pēc 10 000 nāves gadījumu skaita tikai sešas dienas iepriekš. Daudzi nāves gadījumi ir notikuši dienas vai nedēļas iepriekš, ziņošanas kavēšanās un miršanas apliecības saskaņošanas dēļ.

Štats 3. janvārī ziņoja par vairāk nekā 17 200 jauniem gadījumiem, kas ir lielākais jauno Covid-19 gadījumu skaits, kas ziņots vienas dienas laikā kopš pandēmijas sākuma, pārspējot štata iepriekšējo rekordu no 8. decembra par gandrīz 5000 slimību gadījumiem. Rekords sekoja Ziemassvētku un Jaungada brīvdienu nedēļas nogalēm.

Arizonas datu informācijas panelī ir redzams, ka pirmdien tika izmantoti 92% no visām ICU gultām un 92% no visām stacionāra gultām štatā, un 61% no ICU gultām un 55% no ārpus ICU gultām bija Covid-19 pacienti. Visā štatā bija pieejamas 138 ICU gultas un 708 gultasvietas bez ICU.

Slimnīcu vadītāji saka, ka, iespējams, viņiem būs jāpiešķir prioritāte medicīniskajai aprūpei, izmantojot šķirošanas sistēmu, ja Covid-19 turpinās izplatīties Arizonā pašreizējā līmenī.

Arizonas iedzīvotāji ar apstiprinātu un aizdomām par Covid-19 inficēto ar ventilatoriem pirmdien sasniedza 797, kas ir nedaudz zem rekordaugstā līmeņa 821, kas tika sasniegts 13. janvārī. Vasaras pieauguma laikā 16. jūlijs bija vislielākā diena ventilatoru lietošanai ar 687 pacientiem.

Pirmdien neatliekamās palīdzības nodaļā saistībā ar Covid-19 tika saņemti 1839 pacienti, kas ir mazāks par 29. decembra vienas dienas rekordu, proti, 2341 pozitīvs vai aizdomas par Covid-19 pacients tika novērots neatliekamās palīdzības nodaļās visā štatā.

Pagājušajā nedēļā Arizonas pozitivitātes procents bija 20%. Nedēļā pirms tam tas bija 22%, saskaņā ar štatu, kuram ir unikāls veids, kā aprēķināt pozitivitātes procentus. Saskaņā ar valsts datiem vairākas nedēļas augustā, septembrī un oktobrī pozitivitātes procents bija 4%.

Džona Hopkinsa universitāte aprēķina Arizonas septiņu dienu mainīgo vidējo procentuālo pozitīvo rādītāju 13,9% no otrdienas.

Contents